Jalan Jaya 22,Taman Pontian Jaya, Pontian

Jalan Jaya 22, Taman Pontian Jaya, Pontian, Johor

RM 5,481,664

kps

342,604

kps

auto-size-o

RM 16.00

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Pertanian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 10 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501087736
asterisk-o
342,604 kps luas tanah
auto-size-o
RM 16.00 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

22 Jalan Jaya, Taman Pontian Jaya, Pontian

For Sale SA340 (JO) 22 Jalan Jaya, Taman Pontian Jaya, Pontian Google Map: www.h***** Property Type: Agricultural Land Land Size & Area: 7.8652 acres (342604 sqft) Sub-Sales Freehold International Lot Individual Title Vacant Land Listing Inner Road Layer: Second Zoning: Residential Land type: Tanah Liar Electricity Supply: TBC Water Supply: TBC Monthly Profit: RMTBC 12 years Oil Palm Tree Geran: TBC pcs Remark 1. Landlord is uncertain about the new name of the Jalan. 2. 16 persf
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Pontian Jaya, Pontian dijual pada harga RM 5,481,664.
Tidak.
Jalan Jaya 22, Taman Pontian Jaya, Pontian, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 23,553 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi