Jalan Keindahan @ Taman Skudai Indah
Call ZEPHYR 0168463213 - Jalan Keindahan @ Taman Skudai Indah, Taman Skudai Indah, Skudai, Johor
RM 568,000
4
BT
3
BM
1,300
kps (tanah)
RM 436.92
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Jalan Keindahan @ Taman Skudai Indah, Two-Storey Terrace Home
For Sale !
Jalan Keindahan @ Taman Skudai Indah
Two-Storey Terrace Home
- Land : 20x65 sqft
- Built Up : 1,300 sqft
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Unfurnished
- Freehold, Non Bumi Lot
- Close to Mutiara Rini & Taman Universiti
Selling Price RM 568,000
No Co-Broke
Dear owner, feel free to consult and list your property.
Dear investor, I welcome your inquiries.
Dear buyer/tenant, discover your ideal home today!
Zephyr Khoo,
7 years+ expertise in Real Estate
Abang Iskandar Puteri
Jalan Keindahan @ Taman Skudai Indah
Two-Storey Terrace Home
- Land : 20x65 sqft
- Built Up : 1,300 sqft
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Unfurnished
- Freehold, Non Bumi Lot
- Close to Mutiara Rini & Taman Universiti
Selling Price RM 568,000
No Co-Broke
Dear owner, feel free to consult and list your property.
Dear investor, I welcome your inquiries.
Dear buyer/tenant, discover your ideal home today!
Zephyr Khoo,
7 years+ expertise in Real Estate
Abang Iskandar Puteri
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Skudai Indah, Skudai dijual pada harga RM 568,000.
Tidak.
Call ZEPHYR
0*****
- Jalan Keindahan @ Taman Skudai Indah, Taman Skudai Indah, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,381 / bulanan.