Jalan Orkid
Jalan Orkid, Rawang, Selangor
RM 120,000
2
BM
595
kps
RM 202
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Facing Main Road Level 2 Jalan Orkid Shop Office Rawang For Sal
FOR SALE - Jalan Orkid, Bukit Sentosa
#corneroffice #jalanorkid
Property details:
-Shop office (corner)
-Level 2
-Freehold
-595sf
-2 toilet
-Facing Main road
-Renovated
-Master title
-Cash buy
Asking ~ RM 120k
.
Please contact www.h***** Katherine
(REN75043)
Viewing & More information
#corneroffice #jalanorkid
Property details:
-Shop office (corner)
-Level 2
-Freehold
-595sf
-2 toilet
-Facing Main road
-Renovated
-Master title
-Cash buy
Asking ~ RM 120k
.
Please contact www.h***** Katherine
(REN75043)
Viewing & More information
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Rawang, Selangor dijual pada harga RM 120,000.
Tidak.
Jalan Orkid, Rawang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 515 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Rawang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai / Pejabat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat