Jalan Tanjung Rhu, Jalan Kebun Seksyen 30 Shah Alam

Shah Alam, Selangor

RM 375,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 267.86

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501321313
ruler-o
900 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Single Storey Terrace Jalan Tanjung Rhu, Kampung Jalan Kebun Shah Alam

Single Storey Terrace Jalan Kebun Jalan Tanjung Rhu Seksyen 30 Shah Alam

ASKING PRICE: RM 375,000 (Nego)

Details:
- Single Storey Intermediate
- Freehold (Rezab Melayu)
- Built up : 900sqf approx
- Land Area : 20'×70' (1400 sqft)
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms

- ELITE Highway

Anggaran Bulanan Loan (35 tahun)
Sekitar RM1,600 – RM1,750/bulan
(bergantung interest rate & kelayakan bank)

Anggaran Gaji Layak
Single : sekitar RM4,000+
Joint income suami isteri : sekitar RM5,500+

Sesuai untuk:
First home buyer
Family kecil yang nak rumah landed
Buyer yang cari kawasan tenang & mature
Yang nak akses highway mudah untuk ulang-alik kerja
Sesuai untuk own stay atau investment jangka panjang

Rumah freehold landed bawah RM400k di kawasan Shah Alam memang makin susah nak jumpa.

Berminat nak viewing atau semak kelayakan loan dulu?
Boleh terus contact saya.

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Shah Alam, Selangor dijual pada harga RM 375,000.
Tidak.
Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,572 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi