Jenjarom
Jenjarom, Selangor
RM 5,027,636
4
BM
4,813
kps (lantai)
RM 1,045
PSF (lantai)
Tentang hartanah ini
Freehold Semi-D Factory in Jenjarom, Selangor Industrial Park
Enhance your business prospects with this exceptional 4813 sqft semi-D factory, now on the market in Jenjarom, Selangor, Malaysia. This strategic property features comprehensive infrastructure, making it an ideal choice for your operational needs.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Jenjarom, Selangor dijual pada harga RM 5,027,636.
Tidak.
Jenjarom, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 21,602 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2028.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Jenjarom
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat