Kai joo lane Heritage shoplot
Kuching, Sarawak
RM 1,400,000
2
BM
1,566
kps
RM 894.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Heritage Shoplot at Kai Joo Lane Available for Purchase
For Sale: Double Storey Heritage Shoplot
Location: Kai Joo Lane
Leasehold until 2786
Size: 1566sqft, 15ft x 100ft.
Remark: Part of the ground floor is currently rented out.
Renovated to resemble a home on the ground floor.
The second floor features 3 bedrooms.
The attic level is currently vacant.
Asking price RM1.4m
𝗙𝗼𝗿 𝗠𝗼𝗿𝗲 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗼𝗿 𝗩𝗶𝗲𝘄𝗶𝗻𝗴 𝗔𝗽𝗽𝗼𝗶𝗻𝘁𝗺𝗲𝗻𝘁𝘀 𝗣𝗹𝗲𝗮𝘀𝗲 𝗖𝗼𝗻𝘁𝗮𝗰𝘁:
𝗧𝗵𝗲 𝗥𝗼𝗼𝗳 𝗥𝗲𝗮𝗹𝘁𝘆 𝗦𝗱𝗻 𝗕𝗵𝗱
KC Jee (REN37873)
0*****
0*****
Location: Kai Joo Lane
Leasehold until 2786
Size: 1566sqft, 15ft x 100ft.
Remark: Part of the ground floor is currently rented out.
Renovated to resemble a home on the ground floor.
The second floor features 3 bedrooms.
The attic level is currently vacant.
Asking price RM1.4m
𝗧𝗵𝗲 𝗥𝗼𝗼𝗳 𝗥𝗲𝗮𝗹𝘁𝘆 𝗦𝗱𝗻 𝗕𝗵𝗱
KC Jee (REN37873)
0*****
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kuching, Sarawak dijual pada harga RM 1,400,000.
Tidak.
Kuching, Sarawak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,015 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2786.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kuching
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual