Kampung Sungai Rambai
Kampung Sungai Rambai, Jenjarom, Selangor
RM 6,120,000
94,137
kps
RM 65
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Rare unit converted industrial land
WTS
Sungai Rambai Telok Panglima Garang Converted Industrial Land
Land Area: 2.16 Acres (94,137sqft)
Converted Industrial Land
Beside road access
Easy access to SKVE highway
Freehold
Selling Price RM6.12mil (RM65/sqft)
For more details please contact:
Sonia 0***** (REN32743)
Direct whatsapp here :
www.h*****
www.h*****
www.h*****
Land Area: 2.16 Acres (94,137sqft)
Converted Industrial Land
Beside road access
Easy access to SKVE highway
Freehold
Selling Price RM6.12mil (RM65/sqft)
For more details please contact:
Sonia 0***** (REN32743)
Direct whatsapp here :
www.h*****
www.h*****
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Sungai Rambai, Jenjarom dijual pada harga RM 6,120,000.
Tidak.
Kampung Sungai Rambai, Jenjarom, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 26,296 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Sungai Rambai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Perindustrian Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi