Kawasan Perindustrian Alor Gajah Warehouse Factory for Sale

Taman Perindustrian Alor Gajah, Alor Gajah, Melaka

RM 2,200,000

kps (lantai)

15,120

kps (lantai)

auto-size-o

RM 146

PSF (lantai)

Butiran hartanah

home-open-o
Gudang untuk dijual
renovated-o
Bare
calendar-time-o
Disenaraikan pada 26 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 42013062
ruler-o
15,120 kps luas pelan lantai
asterisk-o
40,321 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

Kawasan Perindustrian Alor Gajah Warehouse Factory for Sale

Kawasan Perindustrian Alor Gajah Single Storey Warehouse Factory for Sale
Location :Kawasan Perindustrian Alor Gajah, Alor Gajah Melaka.
Type: Single Storey Warehouse Factory
Size 40,321 sq.ft
Built Up 15,120 sq.ft
Leasehold until 2089
Building with Approval Plan
TNB 1000A, 415V

RM2.2mil
Bank value RM3mil

Chah +6*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Taman Perindustrian Alor Gajah, Alor Gajah dijual pada harga RM 2,200,000.
Tidak.
Taman Perindustrian Alor Gajah, Alor Gajah, Melaka.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,452 / bulanan.