Kawasan Perindustrian Desa Aman
Desa Aman Puri, Kepong, Kuala Lumpur
RM 6,980,000
0
BM
8,864
kps (lantai)
RM 787.45
PSF (lantai)
1 km (13 mins) from Kepong Sentral
1.3 km (15 mins) from Metro Prima

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Desa Aman Industrial Park
Three story semi detached warehouse / factory / office,
Property details…
* 4 story Semi D factory
* Built up 8,864sqft
* Land area 7,765sqft
* Currently tenanted
* Leasehold
Property details…
* 4 story Semi D factory
* Built up 8,864sqft
* Land area 7,765sqft
* Currently tenanted
* Leasehold
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Desa Aman Puri, Kepong dijual pada harga RM 6,980,000.
Tidak.
Desa Aman Puri, Kepong, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 29,991 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Desa Aman Puri
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi