Kawasan Perindustrian SILC
Jalan Silc, Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 4,100,000
6
BM
9,740
kps (lantai)
RM 421
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2.5 Storey Semi D Factory @ Kawasan Perindustrian SiLC, Gelang Patah,
𝐒𝐢𝐋𝐂, 𝐆𝐞𝐥𝐚𝐧𝐠 𝐏𝐚𝐭𝐚𝐡【 𝐔𝐧𝐛𝐥𝐨𝐜𝐤半独立厂 】
厂身𝟗𝟕𝟒𝟎𝐬𝐟 中型工业 只需𝐑𝐌𝟒.𝟏𝐦
Perindustrian SiLC @ Gelang Patah, Johor.
* 2.5 Storey Semi-D Factory #FarSale / 2.5层半独立工厂 #出售 :
Land size : 8796.26 sqft / 土地面积
Built up : 9740.74 sqft / 厂身
Medium Industry / 中工业
Power : 300 Amp / 电力
Unblock View / 面向空地
Floor Loading / 地板承重
• Ground Floor : 20 kN/m²
• First Floor : 4 kN/m²
• Second Floor : 10 kN/m²
Ceiling Height 8m / 天花板高度
Intermediate Lot / 中间单位
Selling Price : RM4.1m ONLY
Interest !!!!!!
Please feel free to call for further info and viewing appointment.
MR. Lai : +6*****
REN : 24110
厂身𝟗𝟕𝟒𝟎𝐬𝐟 中型工业 只需𝐑𝐌𝟒.𝟏𝐦
Perindustrian SiLC @ Gelang Patah, Johor.
* 2.5 Storey Semi-D Factory #FarSale / 2.5层半独立工厂 #出售 :
Land size : 8796.26 sqft / 土地面积
Built up : 9740.74 sqft / 厂身
Medium Industry / 中工业
Power : 300 Amp / 电力
Unblock View / 面向空地
Floor Loading / 地板承重
• Ground Floor : 20 kN/m²
• First Floor : 4 kN/m²
• Second Floor : 10 kN/m²
Ceiling Height 8m / 天花板高度
Intermediate Lot / 中间单位
Selling Price : RM4.1m ONLY
Interest !!!!!!
MR. Lai : +6*****
REN : 24110
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 4,100,000.
Tidak.
Jalan Silc, Kawasan Perindustrian SILC, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 17,616 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian SILC