Kempas Permatang
Jalan Permatang, Kempas Permatang, Tampoi, Johor
RM 11,500,000
2
BM
20,000
kps (lantai)
RM 575
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Brand New Detached Freehold Factory for Sale & Rent at Kempas
For SALE / RENT
Detached Factory with Mezzanine Office @ Kempas
- Light Industry
- Land size :44,692 sq.ft
- Built up: approx 20,000 sq.ft
- Freehold
- Ceiling Height : 9mtr
- Power supply 200 amps
- Floor loading 10kn/m2
- Est. CCC before Aug 26’
- Easy access to Pasir Gudang
Selling price: RM11.5mil
Rental price : RM2.2 per sqft
Detached Factory with Mezzanine Office @ Kempas
- Light Industry
- Land size :44,692 sq.ft
- Built up: approx 20,000 sq.ft
- Freehold
- Ceiling Height : 9mtr
- Power supply 200 amps
- Floor loading 10kn/m2
- Est. CCC before Aug 26’
- Easy access to Pasir Gudang
Selling price: RM11.5mil
Rental price : RM2.2 per sqft
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kempas Permatang, Tampoi dijual pada harga RM 11,500,000.
Tidak.
Jalan Permatang, Kempas Permatang, Tampoi, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 49,412 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kempas Permatang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi