Kepong menjalara corner adjoining shop for sale
Bandar Menjalara, Kuala Lumpur
RM 13,000,000
Boleh dirunding0
BM
15,000
kps
RM 867
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Facing MainRoad, Corner and Intermediate Adjoining, Bandar Menjalara
Corner Shop Menjalara @ Kepong
Corner + adjoining units
2 units
Facing main road
Freehold property
Land Area = 51x75
Built-up = 15,000sf
Additional land of 3000sf available for use
Selling Price RM13mil ( nego)
-----------------------------------------------------------------------------
Contact for viewing : 017// 812// 8078
--------------------------------------------------------------------------------
*To ensure owner and tenant confidentiality, images are for illustrative purposes only.
Corner + adjoining units
2 units
Facing main road
Freehold property
Land Area = 51x75
Built-up = 15,000sf
Additional land of 3000sf available for use
Selling Price RM13mil ( nego)
Contact for viewing : 017// 812// 8078
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 13,000,000.
Tidak.
Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 55,857 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Menjalara
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat