Kota Kemuning ,Detached Factory For Sale
Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor
RM 19,000,000
0
BM
35,300
kps (lantai)
RM 538
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Popular Detached Manufacturing Facility Available for Purchase
3.5 story detached factory
1.25 acres land area
35,300 square feet built-up
Ground floor factory warehouse + office - 260'x115' = 29,900 square feet
First floor office - 30'x90' = 2,700 square feet
Second floor office - 30'x90' = 2,700 square feet
300 amp
Warehouse height - 40ft at eaves
Floor loading = 380lb psf or 2T psm
Fire fighting: heat detectors & hose reel. No sprinkler but with bomba cert
Freehold
016=====8888904 Ken
1.25 acres land area
35,300 square feet built-up
First floor office - 30'x90' = 2,700 square feet
Second floor office - 30'x90' = 2,700 square feet
300 amp
Warehouse height - 40ft at eaves
Floor loading = 380lb psf or 2T psm
Freehold
016=====8888904 Ken
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Kemuning, Shah Alam dijual pada harga RM 19,000,000.
Tidak.
Kota Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 81,638 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kota Kemuning
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi