Kota Tinggi
Jalan Mentimun Taman Ahmad Perang, Kota Tinggi, Johor
RM 328,000
3
BT
2
BM
1,399
kps (tanah)
RM 234.45
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
One-Storey Terrace Home
For Rent YR
2*****
Y
Kota Tinggi
One-Storey Terrace Home
Jalan Mentimun x, Taman Ahmad Perang, 81900 KOTA TINGGI.
3 Bedrooms | 1 Bathrooms
Land Size: 1399 Sqft 20x70
Freehold | International Lot
Kitchen fully extended,
Selling Price Rm328K
If loan is rejected, booking fee will be fully refunded.
Feel free to reach out for more information.
Yuki Yew REN43414
019.725.1258
Kota Tinggi
One-Storey Terrace Home
Jalan Mentimun x, Taman Ahmad Perang, 81900 KOTA TINGGI.
3 Bedrooms | 1 Bathrooms
Land Size: 1399 Sqft 20x70
Freehold | International Lot
Kitchen fully extended,
Selling Price Rm328K
If loan is rejected, booking fee will be fully refunded.
Feel free to reach out for more information.
Yuki Yew REN43414
019.725.1258
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Tinggi, Johor dijual pada harga RM 328,000.
Tidak.
Jalan Mentimun Taman Ahmad Perang, Kota Tinggi, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,392 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kota Tinggi
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 1 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi