Kulai Indahpura
Bandar Putra, Bandar Kulai, Bandar Indahpura, Kulai, Johor
RM 6,000,000
0
BM
13,950
kps (lantai)
RM 430
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Whatsapp now for immediate response. Thank you.
Detached Factory with Mezzanine Floor for Sale
Location: Indahpura Industrial Park, Kulai
Land Size: 23,768 sq.ft
Built-Up Area: 13,950 sq.ft
Power Supply: 150 Amp
Medium Industry
Ceiling Height: 9 meters
Floor Loading: 15 kN/m²
Gated & Guarded
Selling Price: RM6 Million
For viewing and more info.
Contact Ai Ting 爱婷 at 0*****
Whatsapp: www.W*****
Location: Indahpura Industrial Park, Kulai
Land Size: 23,768 sq.ft
Built-Up Area: 13,950 sq.ft
Power Supply: 150 Amp
Medium Industry
Ceiling Height: 9 meters
Floor Loading: 15 kN/m²
Gated & Guarded
Selling Price: RM6 Million
For viewing and more info.
Contact Ai Ting 爱婷 at 0*****
Whatsapp: www.W*****
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Indahpura, Kulai dijual pada harga RM 6,000,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Bandar Putra, Bandar Kulai, Bandar Indahpura, Kulai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 25,780 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Indahpura
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi