Lagenda Garden, Bukit Jelutong, Shah Alam
Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor
RM 1,500,000
4+1
BT
4
BM
1,920
kps (tanah)
RM 781
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Premium Superlink @ Lagenda Gardens, Park-Facing Unit
Superlink Terrace Lagenda Gardens @ Jalan Teratak, Bukit Jelutong
Details:
• Freehold (Individual Title)
• Double Storey Superlink Terrace
• Rectified done & renovated
• Low Density (Only 38 units)
• Built up: 2,906 sqft ( 24’ x 80’ )
• Land area: 1,920 sqft
• 4+1 Bedrooms & 5 Bathrooms
• Linear Park behind
• Maintenance Fee RM110/Month (Security)
• Gated & Guarded
Details:
• Freehold (Individual Title)
• Double Storey Superlink Terrace
• Rectified done & renovated
• Low Density (Only 38 units)
• Built up: 2,906 sqft ( 24’ x 80’ )
• Land area: 1,920 sqft
• 4+1 Bedrooms & 5 Bathrooms
• Linear Park behind
• Maintenance Fee RM110/Month (Security)
• Gated & Guarded
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Taman permainan
Trek joging
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Jelutong, Shah Alam dijual pada harga RM 1,500,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,290 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Jelutong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi