Liu Li Garden Setia Eco Glades, Cyberjaya

Setia Eco Glades, Cyberjaya, Selangor

RM 1,320,000

BT

3+1

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

2,730

kps (tanah)

auto-size-o

RM 483.52

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501251216
ruler-o
2,963 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Spacious, greenery, huge outdoor area, nicely renovated

2 Storey Superlink Liu Li Garden Setia Eco Glades, Cyberjaya For Sale

Asking Prices: RM 1,320,000

DETAILS:
Setia Villa
Freehold | Non Bumi Lot
Built-Up: 2,963 sqft
Land Area: 2,730 sqft (26’x105)
3+1 Bedrooms | 4 Bathrooms
Maintenance Fees: RM510
Strata Title
Facing Direction south east

FACILITIES:
Gymnasium
Playground
Swimming & Wading Pool
BBQ Area & Multipurpose Hall
24/7 Security
Backlane Garden - Orchard Garden

If interested, kindly contact for further information and viewing arrangement.

Abdul Rahman M Samsudeen
0*****
040526
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Setia Eco Glades, Cyberjaya dijual pada harga RM 1,320,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Setia Eco Glades, Cyberjaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,535 / bulanan.