Lorong 2X, Jalan Abdul Samad @ Kampung Bahru
Call ZEPHYR 0168463213 - Lorong 2X, Jalan Abdul Samad @ Kampung Bahru, Kampung Bahru, Johor Bahru, Johor
RM 1,080,000
5
BT
4
BM
3,080
kps (tanah)
RM 350.65
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
6D, Lorong 2D, Jalan Abdul Samad @ Kampung Bahru Location
Now Available for Purchase!
6D, Lorong 2D, Jalan Abdul Samad @ Kampung Bahru
Double Storey Semi-D House
- Land : 35x88 sqft
- Built Up : 3,080 sqft
- 5 Bedrooms
- 4 Bathrooms
- Unfurnished
- Freehold, International Lot
- Fully Renovated
- Facing North East
Asking Price RM 1,080,000
No Co-Broke
Dear owner, feel free to seek advice and list your property.
Dear investor, consultations are welcomed.
Dear buyer/tenant, discover your ideal home today!
Zephyr Khoo,
7 years+ expertise in Real Estate
Abang Iskandar Puteri
6D, Lorong 2D, Jalan Abdul Samad @ Kampung Bahru
Double Storey Semi-D House
- Land : 35x88 sqft
- Built Up : 3,080 sqft
- 5 Bedrooms
- 4 Bathrooms
- Unfurnished
- Freehold, International Lot
- Fully Renovated
- Facing North East
Asking Price RM 1,080,000
No Co-Broke
Dear investor, consultations are welcomed.
Dear buyer/tenant, discover your ideal home today!
Zephyr Khoo,
7 years+ expertise in Real Estate
Abang Iskandar Puteri
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Bahru, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,080,000.
Tidak.
Call ZEPHYR
0*****
- Lorong 2X, Jalan Abdul Samad @ Kampung Bahru, Kampung Bahru, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,529 / bulanan.