Masai, Semi-Detached Factory For Sale
Plentong, Taman Perindustrian Permas Jaya, Masai, Johor
RM 4,880,000
0
BM
14,500
kps (lantai)
RM 337
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Permas Jaya, Plentong, Masai, Semi-Detached Factory For Sale
Location: Permas Jaya / Plentong, Masai, Johor
Property Details:
- Office:Attached with 1.5 Storey Office Building
- Land Area:17,100 sqft(94 x 180 ft)
- Built-Up:Approx. 14,500 sqft
- Land Type:Light Industry
- Power Supply:200 Amp
- Floor Capacity:15 kn/m²
- Ceiling Height:9 Meter
- Tenure:Freehold
~ Fully Extended
~ Move-in Ready for Business
Selling Price:RM 4.88 Mil(Negotiable)
~ Suitable for Manufacturing / Warehouse / Logistics
Please Contact May Chong For More Information
017, 682,1688
Property Details:
- Office:Attached with 1.5 Storey Office Building
- Land Area:17,100 sqft(94 x 180 ft)
- Built-Up:Approx. 14,500 sqft
- Land Type:Light Industry
- Power Supply:200 Amp
- Floor Capacity:15 kn/m²
- Ceiling Height:9 Meter
- Tenure:Freehold
~ Fully Extended
~ Move-in Ready for Business
Selling Price:RM 4.88 Mil(Negotiable)
~ Suitable for Manufacturing / Warehouse / Logistics
Please Contact May Chong For More Information
017, 682,1688
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Perindustrian Permas Jaya, Masai dijual pada harga RM 4,880,000.
Tidak.
Plentong, Taman Perindustrian Permas Jaya, Masai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 20,968 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Perindustrian Permas Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi