Meru Desa Park

Double Storey Superlink Terrace, Meru Desa Park, The Sierra, Taman Meru, Ipoh, Perak

RM 650,000

Lihat ke Tawaran

BT

5

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

2,160

kps (tanah)

auto-size-o

RM 301

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501302734
ruler-o
2,160 kps luas pelan lantai (24 ft x 90 ft)

Tentang hartanah ini

Freehold, Gated and Guarded, Kitchen Fully Extended, Club House

『For Sale』Meru Desa Park @ The Sierra Double Storey Superlink Terrace House
.
Freehold
Land Size: 24’ x 90’ (2,160 sqft)
5 Bedrooms & 4 Bathrooms
Facing East South
Partially Furnished
Peaceful Living Environment
3 Phase Electricity
Gated & Guarded
Fully Renovated:
Plaster ceiling, Kitchen fully extended, Built-in kitchen cabinet, Built-in wardrobe, Auto gate
Club House Facilities:
Swimming Pool, Gym & Sauna
.
Selling Price: RM650,000
.
Nearby Amenities:
Tenby International School, MAPS animation park, Mydin Mall, fast food restaurants, clinic, etc
.
For More Information: #Call #WhatsApp
Qazin Khoo (REN42631)
lu.meru.the.sierra.dsth.650k

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Taman Meru, Ipoh dijual pada harga RM 650,000.
Tidak.
Double Storey Superlink Terrace, Meru Desa Park, The Sierra, Taman Meru, Ipoh, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,725 / bulanan.