Meru Ipoh

Flat Land, Gated and Guarded, Puncak Meru, Taman Meru, Ipoh, Perak

RM 550,000

Lihat ke Tawaran

kps

9,145

kps

auto-size-o

RM 60

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501309402
asterisk-o
9,145 kps luas tanah
auto-size-o
RM 60.14 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Flat Land, Gated and Guarded, Huge Land

『For Sale』Puncak Meru Corner Bungalow Land
.
– Land Size: 9145sqft
– Leasehold till 2096
– Flat Land
– Gated and Guarded
.
Selling Price: Rm550,000
For More Information: #Call #WhatsApp
Qazin Khoo (REN42631)
qz.pun.meru.bung.land.550k
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Meru, Ipoh dijual pada harga RM 550,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Flat Land, Gated and Guarded, Puncak Meru, Taman Meru, Ipoh, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,306 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi