No. 8, Jalan Kemuning Mutiara 33/158B, Residence 33, Taman Kemuning Utama, Seksyen 33, 40460 Shah Al
Shah Alam, Selangor
RM 1,655,000
4
BT
3
BM
4,524
kps (tanah)
RM 365.83
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Auction for Residence 33: Three-Storey Bungalow Available
Residence 33 is now up for auction, presenting a unique opportunity for potential buyers. This three-storey bungalow boasts an impressive area of 4524 sqf and is situated in a prime location. The reserve price is set at RM 1,655,000, while the market price stands at RM 2,800,000, indicating the potential for a lucrative investment. The auction is scheduled for 25/05/2026 at the address No. B4-22-02, Residensi D (Dianthus Serviced Residence), Tropicana Gardens, No. 2A, Persiaran Surian, Tropicana Indah, 47810 Petaling Jaya, Selangor. Don't miss this chance to own a remarkable property.
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Shah Alam, Selangor dijual pada harga RM 1,655,000.
Tidak.
Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,940 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Shah Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi