Nusa Idaman Nusa Idaman Nusa Idaman Nusas Idamanss
Taman Nusa Idaman, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 1,700,000
5
BT
5
BM
3,600
kps (tanah)
RM 472.22
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Nusa Idaman Double Storey Semi D
Nusa idaman 8
- Double storey semi d
- land size 40x80
- Built up : 3600 Sqft (large built up )
- 5 + 1 maid room
- 5 bathrooms
- International lot
- Freehold
- Original condition
- Back Facing : Lakeview ( south east)
- Front door : north west
Bank Value : Match
——————————————————
Selling RM 1.7mil
——————————————————
Kindly contact me for more details (OTS)
Calvin Lee (REN25522)
Tel +6*****
Union Properties E(3)1329
#PropLink
#UnionProperty
#REN25522
#CalvinJbProperty
#买得开心 #买得安心
#创造价值 #给于价值
#NusaIdaman
银行贷款不批,订金原银退还
Fully Refund Deposit If Bank Loan Reject
- Double storey semi d
- land size 40x80
- Built up : 3600 Sqft (large built up )
- 5 + 1 maid room
- 5 bathrooms
- International lot
- Freehold
- Original condition
- Back Facing : Lakeview ( south east)
- Front door : north west
Bank Value : Match
——————————————————
Selling RM 1.7mil
——————————————————
Kindly contact me for more details (OTS)
Calvin Lee (REN25522)
Tel +6*****
Union Properties E(3)1329
#PropLink
#UnionProperty
#REN25522
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Nusa Idaman, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 1,700,000.