Nusa Sentral Nusas Sentrals
Jalan Sentral 26, Nusa Sentral, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 2,100,000
Boleh dirunding6+1
BT
7
BM
5,100
kps (tanah)
RM 411.76
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Nusa Sentral Brand New Unblock View 3 Storey Semi-D House For Sale
FOR SALE RM2,100,000 (Negotiable)
Address: Jalan Sentral 26/x, Taman Nusa Sentral, 79100 Iskandar Puteri, Johor
Type: 3 Storey Semi-D House
Unit Type: Intermediate
Tenure: Freehold Non-Bumi
Land Size: 40 x 85
Built-up: 5,100 sqft
Bedrooms: 6+1
Bathrooms: 7
Gated & Guarded: Yes
Car Parks: 3
Kindly Contact for Viewing & More Information:
Paggie Tee (REN49941)
013-7666
718
X Co-broke
Type: 3 Storey Semi-D House
Unit Type: Intermediate
Tenure: Freehold Non-Bumi
Land Size: 40 x 85
Built-up: 5,100 sqft
Bedrooms: 6+1
Bathrooms: 7
Gated & Guarded: Yes
Car Parks: 3
Kindly Contact for Viewing & More Information:
Paggie Tee (REN49941)
013-7666
718
X Co-broke
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Nusa Sentral, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 2,100,000.
Tidak.
Jalan Sentral 26, Nusa Sentral, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,806 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Nusa Sentral
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi