Pantai, Negeri Sembilan

Kampung Pantai, Jelebu, Pantai, Negeri Sembilan

RM 1,454,640

Lihat ke Tawaran

ekar

6.38

ekar

auto-size-o

RM 5.23

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Pertanian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 6 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501052791
asterisk-o
6.38 acre luas tanah
auto-size-o
RM 5.23 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

A Hidden Gem in Pantai — Perfect Land for Your Dream Project

If you’ve been looking for a piece of land to build your own retreat, this might be it.

Not just agricultural land —
but a space you can actually turn into something meaningful

Pantai, Negeri Sembilan
6.3769 acres
RM 228,000 per acre
Freehold
Non bumi lot

Why this land stands out:

Only ~1km from main road
Proper access road (normal cars can enter)
Natural terrain with hills & water features
Electricity supply available
Surrounded by agricultural activity

Many lands in the market:
Poor access
Deep inside (2–4km)

Contact me for viewing arrangement
Ms. Ling (REN 01752)
0*****
Registered Real Estate Negotiator
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pantai, Negeri Sembilan dijual pada harga RM 1,454,640.
Tidak.
Kampung Pantai, Jelebu, Pantai, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,250 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi