Park Avenue
Seremban, Negeri Sembilan
RM 1,084,000
4
BT
4
BM
4,801
kps (tanah)
RM 226
PSF (tanah)
Tentang hartanah ini
Lelong - Park Avenue, Seremban, Negeri Sembilan
BANK LELONG
No. 569, Jalan S2 H17, Park Avenue, 70300 Seremban, Negeri Sembilan
* Freehold
* 2 Storey Bungalow
* Size : 4,801 sq.ft
* Auction Price : RM1,084,000.00 (MV:RM 1.65Mill)
* Date : 16th Jun 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila |[alel]
HP : 0***** | WA : www.w*****
* Freehold
* 2 Storey Bungalow
* Size : 4,801 sq.ft
* Auction Price : RM1,084,000.00 (MV:RM 1.65Mill)
* Date : 16th Jun 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila |[alel]
HP : 0***** | WA : www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Seremban, Negeri Sembilan dijual pada harga RM 1,084,000.
Tidak.
Seremban, Negeri Sembilan.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,545 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seremban