Pasir Gudang Pasirs Gudangs

No.1, Jalan 10/x, Perjiranan 10, Taman Air Biru, Pasir Gudang, Johor, Taman Air Biru, Pasir Gudang, Johor

RM 499,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

2,828

kps (tanah)

auto-size-o

RM 176.45

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 27 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501036299
ruler-o
1,500 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Corner Lot/ 1 Storey/ Full Loan/Renovated/ Taman Air Biru Pasir Gudang

***Full Loan***
***Assisting buyers in securing loan approvals effortlessly***

Located at No.1, Jalan 10/x Perjiranan 10, Taman Air Biru, Pasir Gudang, Johor.

For Sale RM499,000
Corner Lot
1 Storey Terrace House
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- Built Up 1540 sqft
- Land Area 2828 sqft
- Leasehold 2082

- Side Bricks Wall

For further details, please contact via WhatsApp/call:-

Marcus Tey
Real Estate Agent E3177

Thank you

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Air Biru, Pasir Gudang dijual pada harga RM 499,000.
Tidak.
No.1, Jalan 10/x, Perjiranan 10, Taman Air Biru, Pasir Gudang, Johor, Taman Air Biru, Pasir Gudang, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,092 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi