Pasir Puteh / SPPK

Taman Pasir Puteh, Ipoh, Perak

RM 398,000

BT

4

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

2,380

kps (tanah)

auto-size-o

RM 167.23

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501314374
ruler-o
2,380 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Single Storey Terrace House - Corner Unit

For Sale

PASIR PUTEH/ SPPK

Single Storey Terrace Corner

- 4 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Fully Renovated
- Kitchen Extended ( Wet & Dry )
- Leasehold ( 61 Remain)
- Land Size: 20’ × 90’ ( 2380 sqft )
- Move In Ready
​- Facing South West

Selling Price: 398k Only

Nearly amenities:
Bank , Aeon , Restaurant , Famous DimSum , Shops, Lotus, Sppk Pasar, Food Store, Cafe

Easy access to:
Botani, Pengkala​n, Lahat, Ipoh Town, Taman Shatin, Pasir Puteh,Simpang Pulai, Panorama Lapangan

​Sam Lam
​E Trend Realty Sdn Bhd

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Pasir Puteh, Ipoh dijual pada harga RM 398,000.
Tidak.
Taman Pasir Puteh, Ipoh, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,669 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi