Pekan Meru
Pekan Meru, Kapar, Selangor
RM 499,000
Lihat ke Tawaran4
BT
3
BM
1,200
kps (tanah)
RM 416
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
End Lot 2 Storey Terrace Desa Bukit Nilam Jalan Paip Meru
2 Storey Terrace House, Desa Bukit Nilam, Jalan Paip, Meru, Klang
Freehold Open, Gated & Guarded, End Lot,Facing Open
Property Details :
===================
2 Storey Terrace House
End Lot
Freehold (Open Title)
Built Up: 1,541 sq.ft Approx
Land Area : 20'x 60' / 1200 sq.ft
4 Bedrooms, 3 Bathrooms
Store: 1
Facing Direction : South
Bare Unit
Facilities :
==========
• Gated & Guarded – RM50 per mth
• Playground
————————————————————
ASKING PRICE: RM499,000 (View to offer)
————————————————————
Freehold Open, Gated & Guarded, End Lot,Facing Open
Property Details :
===================
2 Storey Terrace House
End Lot
Freehold (Open Title)
Built Up: 1,541 sq.ft Approx
Land Area : 20'x 60' / 1200 sq.ft
4 Bedrooms, 3 Bathrooms
Store: 1
Facing Direction : South
Bare Unit
Facilities :
==========
• Gated & Guarded – RM50 per mth
• Playground
————————————————————
ASKING PRICE: RM499,000 (View to offer)
————————————————————
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pekan Meru, Kapar dijual pada harga RM 499,000.
Tidak.
Pekan Meru, Kapar, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,092 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Pekan Meru
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi