Pengkalan
Jalan Lahat, Kawasan Perindustrian Pengkalan, Lahat, Perak
RM 580,000
Boleh dirunding4,800
kps
RM 120.83
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Single Storey Intermediate Factory For Sale
Location : Perindustrian Pengkalan
Landsize : 4800 sq.ft
Tenure : Leasehold
Any inquiries or interested please call or WhatsApp to www.w***** ( Alex Fong ) make an appointment for viewing. Thanks
REN 42026
CiD Realtors Sdn Bhd ( E(1)1855/9 )
Landsize : 4800 sq.ft
Tenure : Leasehold
REN 42026
CiD Realtors Sdn Bhd ( E(1)1855/9 )
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kawasan Perindustrian Pengkalan, Lahat dijual pada harga RM 580,000.
Tidak.
Jalan Lahat, Kawasan Perindustrian Pengkalan, Lahat, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,492 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kawasan Perindustrian Pengkalan
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi