Perdana Residence 2, Batu Caves, Selayang

Jalan PR, Perdana Residence 2, Selayang, Batu Caves, Selangor

RM 1,500,000

Boleh dirunding

BT

7

BT

BM

7

BM

kps (tanah)

1,872

kps (tanah)

auto-size-o

RM 801.28

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 3 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501302244
ruler-o
3,400 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Ohmyhome Exclusive! End Lot Unit! Actual Photos! Strata Ready!

Ohmyhome Exclusive!
Welcome to Cobroke!
Please call/text Ohmyhome at 0*****

Perdana Residence 2 @ Selayang

Details:
- Freehold
- Strata Title Ready
- End-Lot Unit
- Three Storey Super-Link Villa
- Built-Up Size: 3400 Sqft
- Land Size: 1872 Sqft (approx: 23x80)
- Bedroom: 6+1
- Bathroom: 7
- Car Park: 4
- Partially Furnished
- Maintenance Fee: RM 280

- LATAR Highway

This listing has been verified by Ohmyhome Negotiator, Sean Lim
Please call/text Ohmyhome at 0*****

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Batu Caves, Selangor dijual pada harga RM 1,500,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan PR, Perdana Residence 2, Selayang, Batu Caves, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,290 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi