Permatang Tinggi
Simpang Ampat, Penang
RM 2,250,000
Boleh dirunding2
BM
6,700
kps (lantai)
RM 336
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Below Market Value! 2-storey Warehouse, Permatang Tinggi. 6700sf.
Suitable for business owner who want to expand
Near Permatang Tinggi,Alma & Bukit Mertajam
Good location with great accesibility
Build-up 6700sqft
Selling at below market value
For Sale at rm2,250,000 (negotiable for genuine buyer)
For Best offer and Viewing appointment,
Please Call or Whatsapp
Kent Lai at 017~4900911
Near Permatang Tinggi,Alma & Bukit Mertajam
Good location with great accesibility
Build-up 6700sqft
Selling at below market value
For Sale at rm2,250,000 (negotiable for genuine buyer)
For Best offer and Viewing appointment,
Please Call or Whatsapp
Kent Lai at 017~4900911
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Simpang Ampat, Penang dijual pada harga RM 2,250,000.
Tidak.
Simpang Ampat, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,667 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Simpang Ampat
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi