Prima Saujana
Prima Saujana, Kajang, Selangor
RM 280,000
Boleh dirunding1
BM
721
kps
RM 388.35
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Shop Lot Prima Saujana Kajang
FOR SALE
(LEVEL 1)
SHOPLOT (LEVEL 1) PRIMA SAUJANA KAJANG
PROPERTY DETAIL:
FREEHOLD
LAND SIZE : 721 SQFT APPROX
1 TOILET
LEVEL 1
MAX
ASKING PRICE RM280K
FOR VIEWING PLEASE CALL
ZHARIFF
www.w*****
IQI REALTY
REN36842
(LEVEL 1)
SHOPLOT (LEVEL 1) PRIMA SAUJANA KAJANG
PROPERTY DETAIL:
FREEHOLD
LAND SIZE : 721 SQFT APPROX
1 TOILET
LEVEL 1
MAX
ASKING PRICE RM280K
FOR VIEWING PLEASE CALL
ZHARIFF
www.w*****
IQI REALTY
REN36842
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Prima Saujana, Kajang dijual pada harga RM 280,000.
Tidak.
Prima Saujana, Kajang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,203 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Prima Saujana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi