Pulai Indah Pulais Indahs
Jalan Pulai Indah x/15, Johor Bahru, Johor
RM 578,000
4
BT
3
BM
1,800
kps (tanah)
RM 321
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Pulai Indah Single Storey House for Sale—RM578k
For Sale
1 Storey Terrace Pulai Indah
RM578k 24x75
Address : xx, Jln PI x/15, Taman Pulai Indah, 81300 Johor Bahru, Johor
Property Type : 1 Storey Terrace
land area: 1800 sqft
Bedroom : 4
Bathroom : 3
Freehold
Non-bumi Lot
Nearby : Pulai Mutiara, Pulai Indah, Pulai Utama,Pulai Flora,Taman Universiti ,Taman Teratai, Taman Sri Pulai, Pulai Jaya, Pulai Hijauan
Asking price RM578k
Remark :
-Car porch Full tiles and Full awning
-Kitchen cabinets , table top
-Dry & Wet Kitchen Seperated
-Tv Console
-Kitchen Fully Extended
More info contact
(Joanne Ngoo 0***** )
Proplink Union Properties
www.h*****
1 Storey Terrace Pulai Indah
RM578k 24x75
Property Type : 1 Storey Terrace
land area: 1800 sqft
Bedroom : 4
Bathroom : 3
Freehold
Non-bumi Lot
Asking price RM578k
Remark :
-Car porch Full tiles and Full awning
-Kitchen cabinets , table top
-Dry & Wet Kitchen Seperated
-Tv Console
-Kitchen Fully Extended
More info contact
(Joanne Ngoo 0***** )
Proplink Union Properties
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Johor Bahru, Johor dijual pada harga RM 578,000.