Pulai Perdana Pulais Perdanas
Sri Pulai Perdana 2, Skudai, Johor
RM 700,000
5
BT
3
BM
2,160
kps (tanah)
RM 324.07
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Pulai Perdana 5Bed 3Bath
Pulai Perdana Double Storey Terrace House For Sale!
Land Size: 24x90 sqft 2,160 sqft
5 Bedrooms, 3 Bathrooms
Non Bumi Lot
International and Intermediate Lot
Individual Title
Gated and Guarded
Asking Price: RM 700K (Nego)
Pls Contact Jyez Lee
0*****
Land Size: 24x90 sqft 2,160 sqft
5 Bedrooms, 3 Bathrooms
Non Bumi Lot
International and Intermediate Lot
Individual Title
Gated and Guarded
Asking Price: RM 700K (Nego)
Pls Contact Jyez Lee
0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sri Pulai Perdana 2, Skudai dijual pada harga RM 700,000.
Tidak.
Sri Pulai Perdana 2, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,935 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sri Pulai Perdana 2
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi