Pusat Bandar Rawang
Pusat Bandar Rawang, Rawang, Selangor
RM 850,000
Boleh dirunding2
BM
2,486
kps
RM 342
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Pulsar Bandar Rawang 12 Shop For Sale
1.5sty ground floor shoplot
Pusat Bandar Rawang 12
48000 Rawang
Leasehold
Master title
22x85sf
BU approx 2486sf
2toilet
Current tenanted as office.
Asking Rm850k
Viewing by appointment
============================
TRIS JONG ( REN 68784)
For viewing house appointment Kindly
Contact : +6***** Tris Jong
WhatsApp : www.h*****
==== LOAN AND LAWYER CAN BE ARRANGED ====
! We are the specialist agency, we provide professional solution to assist you!
!! Welcome Property Owner To List Sale/Rent!!
!!! Area Kepong, Selayang, Rawang by!!!
Pusat Bandar Rawang 12
48000 Rawang
Leasehold
Master title
22x85sf
BU approx 2486sf
2toilet
Current tenanted as office.
Asking Rm850k
Viewing by appointment
============================
TRIS JONG ( REN 68784)
For viewing house appointment Kindly
Contact : +6***** Tris Jong
WhatsApp : www.h*****
==== LOAN AND LAWYER CAN BE ARRANGED ====
!! Welcome Property Owner To List Sale/Rent!!
!!! Area Kepong, Selayang, Rawang by!!!
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pusat Bandar Rawang, Rawang dijual pada harga RM 850,000.
Tidak.
Pusat Bandar Rawang, Rawang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,652 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Pusat Bandar Rawang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut