R&F Princess Cove Phase 3-New Casa Suites

Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor

RM 790,000

BT

2

BT

BM

2

BM

kps

894

kps

auto-size-o

RM 884

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Pangsapuri untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada Nov 2029
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501315061

Tentang hartanah ini

R&F New Casa, Princess Cove, Phase 3, Walking Distance Ciq, Jb, Sg

For Sell

R&F New Casa
- 2 Bedroom 2 Bathroom
- 894 sqft
- Free Legal fee for SPA
- Free Legal fee for Loan
- Free Stamp duty for SPA
- Free Stamp duty for Loan
- Every unit Free 1 car park

Selling Price RM790k

For more information or viewing appointment:
欢迎来电预约或询问详情:
Benjamin Oh
+6*****
www.h*****

Property owners with units in the following areas are welcome to contact:
Eco Spring | Eco Cascadia | Mount Austin | Austin Heights | JP Perdana | Setia Indah | Dato Onn | Adda Heights

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

R&F Princess Cove Phase 3-New Casa Suites

Soalan Lazim
Seunit di Tanjung Puteri, Johor Bahru dijual pada harga RM 790,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,312 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada Nov 2029.