Refurbished 2 Story Terraced @ Bandar Damai Perdana

Bandar Damai Perdana, near to Taman Len Seng, Cheras, Balakong, Sungai Long, Bandar Mahkota Cheras, Bandar Tun Hussein Onn, Alam Damai, Suntex, Sri Raya, Sri Cheras, Cheras Perdana, Taman Rakan, Taman Connaught, Taman Suria Jaya, Balakong, Taman Sung, Bandar Damai Perdana, Cheras, Selangor

RM 599,000

Lihat ke Tawaran

BT

4+1

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,080

kps (tanah)

auto-size-o

RM 554.63

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501134103
ruler-o
1,260 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

2-Storey Terrace Home @ Bandar Damai Perdana

-RM599k
-freehold
-non-bumi

-1080sqft land
-18x60
-1260 sqft built-up (estimated)
-4+1 rooms 3 baths
-S0060

DM if you would like to discuss a low deposit option.

Bandar Damai Perdana, close to Taman Len Seng, Cheras, Balakong, Sungai Long, Bandar Mahkota Cheras, Bandar Tun Hussein Onn, Alam Damai, Suntex, Sri Raya, Sri Cheras, Cheras Perdana, Taman Rakan, Taman Connaught, Taman Suria Jaya, Balakong, Taman Sungai Sering, Taman Seri Indah Cheras, Taman Sri Aman Cheras, Sungai Besi, Serdang, Sri Kembangan, Taman Bukit Serdang.
Kemudahan
light-bulb-simple-o

Basic lights

asterisk-o

Fans

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Damai Perdana, Cheras dijual pada harga RM 599,000.
Tidak.
Bandar Damai Perdana, near to Taman Len Seng, Cheras, Balakong, Sungai Long, Bandar Mahkota Cheras, Bandar Tun Hussein Onn, Alam Damai, Suntex, Sri Raya, Sri Cheras, Cheras Perdana, Taman Rakan, Taman Connaught, Taman Suria Jaya, Balakong, Taman Sung, Bandar Damai Perdana, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,511 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi