RENOVATED 2 Storey Endlot, Ebonylane, Eco Forest, Semenyih

Eco Forest, Semenyih, Selangor

RM 960,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

2,475

kps (tanah)

auto-size-o

RM 387.88

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 43268154
ruler-o
2,300 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

End Lot Hyperlink Garden Home, Ebony Lane Eco Forest, Semenyih

RENOVATED End Lot Hyperlink Garden Home, Ebony Lane Eco Forest, Semenyih

============================
Asking Price: RM960,000 (Nego
============================
DETAILS:
* Freehold
* Strata title
* Land Size: 2,475 Sqft (40’ x 62’)
* Built Up: 2,300 Sqft
* Bedrooms: 4
* Bathrooms: 3+1 (Powder room)
* Gated and Guarded
* Maintance Fee: RM270/ Month
*Direction: Facing North

Facilities :
===========
- Playground
- 24 Hrs Security

- PLUS Highway

For more information and viewing appointment;
AZIZAH HASAN
0*****
REN 17609
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Eco Forest, Semenyih dijual pada harga RM 960,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Eco Forest, Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,025 / bulanan.