( ROI 4.88 ) D7 Sentul East First Floor Office Shop For Sale Segambut

Jalan Sentul, Sentul, Kuala Lumpur

RM 885,000

kps

893

kps

auto-size-o

RM 991.04

calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60508140
ruler-o
893 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 991.04 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

First Floor Shop Office

- First Floor Shop Office
- Built Up 893 sqft
- Selling Price RM 885,000
- Freehold
- ROI 4.88%
- More details please pm

Free to call 017
6868
040 or whatsapp for more information
Owner are welcome to lists
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sentul, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 885,000.
Tidak.
Jalan Sentul, Sentul, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,802 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi