Royal Garden @ Sri Putramas
Jalan Kuching, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur
RM 685,000
3+1
BT
3
BM
1,392
kps
RM 492
PSF
Tentang hartanah ini
Royal Garden Residences @ Sri Putramas 4
Discover Royal Garden Residences @ Sri Putramas 4
*Freehold
*Residential Title
*Low Density | 600 Units
*Partially Furnished
*Unblocked Balcony View | KLCC View, Bukit Tunku View, Segambut Genting Highland View
Layout Plan Available
3+1Room (2-3 Car Park)
1392sf
1472sf
1519sf
4+1Room (3-4 Car Park)
1627sf
1624sf
1834sf
*Freehold
*Residential Title
*Low Density | 600 Units
*Partially Furnished
Layout Plan Available
3+1Room (2-3 Car Park)
1392sf
1472sf
1519sf
4+1Room (3-4 Car Park)
1627sf
1624sf
1834sf
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Royal Garden @ Sri Putramas
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kuala Lumpur, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 685,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Kuching, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,872 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada Nov 2028.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kuala Lumpur
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kondominium Untuk Dijual
Lebihkan PaparanPengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi