Rumah Teres Dua Tingkat untuk Dijual di Padang Serai
Padang Serai, Kedah
RM 395,000
4
BT
3
BM
1,195
kps (tanah)
RM 330.54
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Rumah Teres Dua Tingkat untuk Dijual di Padang Serai
Butiran Hartanah:
Harga: RM395,000
Keluasan Tanah: 1,195sqft
Keluasan Binaan: 1,520sqft
4 Bilik Tidur | 3 Bilik Air
Berminat? Hubungi sekarang:
0*****
0*****
Klik WhatsApp untuk maklumat lanjut:
www.w*****
www.w*****
Harga: RM395,000
Keluasan Tanah: 1,195sqft
Keluasan Binaan: 1,520sqft
4 Bilik Tidur | 3 Bilik Air
Berminat? Hubungi sekarang:
0*****
0*****
Klik WhatsApp untuk maklumat lanjut:
www.w*****
www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Padang Serai, Kedah dijual pada harga RM 395,000.
Tidak.
Padang Serai, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,656 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Padang Serai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi