Saujana Teknologi
Rawang, Selangor
RM 3,300,000
0
BM
8,000
kps (lantai)
RM 412.50
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Saujana Teknologi, Rawang Location
1.5 Storey Semi-Detached Factory Available for Purchase – Saujana Teknologi @ Rawang
Location: Saujana Teknologi, 48000 Rawang, Selangor
Price: RM 3.3 Million
Property Details:
1.5 Storey Semi-Detached Factory
Built-Up: 8,000 sqft
Land Area: 11,900 sqft
Leasehold tenure
Non-Bumi Lot
Reach out to us today for further details or to schedule a viewing! (DY)
0II-394I 07I6
Dennis Yeo (REN 77291)
Focus Estate Agency Sdn Bhd
Location: Saujana Teknologi, 48000 Rawang, Selangor
Price: RM 3.3 Million
Property Details:
1.5 Storey Semi-Detached Factory
Built-Up: 8,000 sqft
Land Area: 11,900 sqft
Leasehold tenure
Non-Bumi Lot
0II-394I 07I6
Dennis Yeo (REN 77291)
Focus Estate Agency Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Rawang, Selangor dijual pada harga RM 3,300,000.
Tidak.
Rawang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 14,179 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Rawang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi