Sek 34,Taman Industri Desa Kemuning
Sek 34,Taman Industri Desa Kemuning, Shah Alam, Selangor
RM 3,100,000
3
BM
8,000
kps (lantai)
RM 388
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold Factory in Sek 34, Taman Industri Desa Bukit Kemuning
Discover the ideal opportunity with this 8000 sqft terrace factory located in Sek 34, Taman Industri Desa Kemuning, Malaysia, Bukit Kemuning Shah Alam now available for sale. This property boasts excellent accessibility and is strategically situated near essential amenities. Just a short distance away, you will find Tadika Bir Ali Tari (Alam Impian) (0.5 km) and Sailfish Swim Academy (Lake Point Club) (0.8 km), making it convenient for families. The location is also accessible to major roads, ensuring smooth transportation for your business needs.
3 phase, 150amp electric
Floor loading 10kN/m2
Freehold
3 phase, 150amp electric
Floor loading 10kN/m2
Freehold
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sek 34,Taman Industri Desa Kemuning, Shah Alam dijual pada harga RM 3,100,000.
Tidak.
Sek 34,Taman Industri Desa Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,319 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sek 34,Taman Industri Desa Kemuning
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi