Seksyen 34, Shah Alam, Selangor
Hicom, USJ, Subang, Bukit Jelutong, Mah Sing, Shah Alam, Selangor, Bukit Kemuning, Shah Alam, Selangor
RM 450,000
Boleh dirunding2
BM
2,000
kps (lantai)
RM 225.00
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Newly refurbished warehouse/factory for rent Shah Alam
FOR RENT & FOR SALE
Seksyen 34, Shah Alam
Factory Details:-
============
* Single Storey
* Land Area : 2,000 sqft
* Build Up Area : 1,500sqft
* New cement flooring
* New refurbished unit
Asking Selling Price: RM450,000 (nego)
Please contact for viewing:
Winnie Lee (REN74867)
OI8 // 766 // 8269
Wyns
OI8 // 9898 // 269
Seksyen 34, Shah Alam
Factory Details:-
============
* Single Storey
* Land Area : 2,000 sqft
* Build Up Area : 1,500sqft
* New cement flooring
* New refurbished unit
Asking Selling Price: RM450,000 (nego)
Please contact for viewing:
Winnie Lee (REN74867)
OI8 // 766 // 8269
Wyns
OI8 // 9898 // 269
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Kemuning, Shah Alam dijual pada harga RM 450,000.
Tidak.
Hicom, USJ, Subang, Bukit Jelutong, Mah Sing, Shah Alam, Selangor, Bukit Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,933 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Kemuning
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat