Seksyen 7

Seksyen 7, 40000 Shah Alam, Selangor., Seksyen 7, Shah Alam, Selangor

RM 1,000,000

Boleh dirunding

BT

3+1

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

2,830

kps (tanah)

auto-size-o

RM 353

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501297793
ruler-o
2,400 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Double Storey Angular Lot Jalan Platinum

FOR SALE :

Double Storey Angular Lot Jalan Platinum, Seksyen 7, Shah Alam
[ FACING OPEN + DEPAN PADANG & MASJID ]

==============================
Asking Price : RM1,000,000 Negotiable
==============================

Property Details:
- Type : 2 Storey Angular Lot
- Status: Leasehold | Bumi Lot
- Land Area: 2830 sqt approx
- Built-Up: 2,400 sqft approx
- 3 + 1 Bedrooms | 3 Bathrooms
- basic unit

Nearby Amenities:
- masjid mawaddah
- UITM Shah Alam
- Masjid Seksyen 7 Shah Alam

==============================
Asking Price RM1,000,000 Negotiable
==============================

For more information or viewing appointments, please call or whatsapp.

NORAINI DAHAN
0*****
REN10413

#10/05/26#PGP29#Amirun-2

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 7, Shah Alam dijual pada harga RM 1,000,000.
Tidak.
Seksyen 7, 40000 Shah Alam, Selangor., Seksyen 7, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,193 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi