Seksyen BS 7, Bandar Bukit Sentosa
Serendah, Selangor
RM 218,700
4
BT
3
BM
1,399
kps (tanah)
RM 156.33
PSF (tanah)
Tentang hartanah ini
Lelong Seksyen BS 7, Bandar Bukit Sentosa, Serendah, Selangor
BANK LELONG
No. 11, Jalan Anggerik 3D/5, Seksyen BS 7, Bandar Bukit Sentosa, 48200 Serendah, Selangor
* Freehold
* 2 Storey Terrace House
* Size : 1,399 sq.ft
* Auction Price : RM218,700.00 (MV:RM 300K)
* Date : 22nd Jun 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila | [myel]
HP : 0***** | WA : www.w*****
* Freehold
* 2 Storey Terrace House
* Size : 1,399 sq.ft
* Auction Price : RM218,700.00 (MV:RM 300K)
* Date : 22nd Jun 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila | [myel]
HP : 0***** | WA : www.w*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Serendah, Selangor dijual pada harga RM 218,700.
Tidak.
Serendah, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 928 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Serendah
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut