Selayang
Jalan 11, Selayang, Batu Caves, Selangor
RM 12,200,000
47,695
kps
RM 255.79
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Light industry land, Selayang, Batu Caves
- Light industry land
- Corner lot
- Land area 47,695sqft
- Lease hold renew to 99 years (2122)
- FLAT Land
- Surrounding residential
- ideal use as warehouse storage or light industrial / commercial
- Near to SMK Darul Ehsan, Sekolah Menengah Selayang Bahru, Stadium
- Selling Price RM 12.2mil
Kindly contact / Whatsapp (欢迎咨询)
Kenny Voon
REN 07135
Owner are welcome to list.
- Corner lot
- Land area 47,695sqft
- Lease hold renew to 99 years (2122)
- FLAT Land
- Surrounding residential
- Selling Price RM 12.2mil
Kindly contact / Whatsapp (欢迎咨询)
Kenny Voon
REN 07135
Owner are welcome to list.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Selayang, Batu Caves dijual pada harga RM 12,200,000.
Tidak.
Jalan 11, Selayang, Batu Caves, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 52,420 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Selayang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Perindustrian Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi