Semenyih
Unit No.2A-1 (Ground Floor), Jalan Akasia 1/1, Taman Akasia (townhouse), Semenyih, Selangor, Taman Akasia, Semenyih, Selangor
RM 214,000
4
BT
3
BM
1,281
kps (tanah)
RM 167.06
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bank Lelong Ground Floor townhouse at Taman Akasia, Semenyih
BANK LELONG :
Unit No.2A-1 (Ground Floor), Jalan Akasia 1/1, Taman Akasia (townhouse), Semenyih, Selangor.
Ground & First Floor townhouse (1 & 1/2 storey)
Size : 1281 sqft
Freehold
Gated & Guarded
Lelong Price : RM214k
Market Value : RM400k
Lelong Date : 18/5/2026
Follow address go see property OUTSIDE only.
Need to have 10% downpayment to prepare Bank Draft.
This is a BIDDING Auction. Whoever highest is the winner.
Call Lelong King 拍卖王 ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88
Ground & First Floor townhouse (1 & 1/2 storey)
Size : 1281 sqft
Freehold
Gated & Guarded
Lelong Price : RM214k
Market Value : RM400k
Lelong Date : 18/5/2026
Follow address go see property OUTSIDE only.
Need to have 10% downpayment to prepare Bank Draft.
This is a BIDDING Auction. Whoever highest is the winner.
Call Lelong King 拍卖王 ~ LESLIE LOW O16 2O6 8O88
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Akasia, Semenyih dijual pada harga RM 214,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Unit No.2A-1 (Ground Floor), Jalan Akasia 1/1, Taman Akasia (townhouse), Semenyih, Selangor, Taman Akasia, Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 908 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Akasia