Senibong cove senibong cove senibongs coves
Senibong Cove, Masai, Johor
RM 2,900,000
5
BT
6
BM
4,205
kps (tanah)
RM 689.66
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Senibong cove hills residence rare available
Senibong Hills Residence
Block 2 Jalan Bukit Senibong Bukit Senibong 81750 Masai Johor bahru
3 Storey Courtyard House Type B1
Build Up Size: 35 x 65 (4,205 square feet)
Layout Size: 207.619 m2
freehold
5bedroom
6bathroom
3 Storey Courtyard House Type B1
Build Up Size: 35 x 65 (4,205 square feet)
Layout Size: 207.619 m2
freehold
5bedroom
6bathroom
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Senibong Cove, Masai dijual pada harga RM 2,900,000.
Tidak.
Senibong Cove, Masai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 12,161 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Senibong Cove
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 3 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi